atrodot sevi
atrodas arī viss pārējais,
ko esam meklējuši
Uz ilgtspējību vērsts seminārs
sava potenciāla izziņai, attīstībai un integrācijai profesionālajā un personīgajā dzīvē

12.-13.04
reģistrēšanās
&kontakti
Inese Ločmele | somatika[at]i-deja.lv | 29137826

 

Neefektīvo paternu (ieradumu) atpazīšana un transformēšana. Pārliecības, kas izgāž labos plānus. Līgumi, ko slēdzam ar sevi- mentālie un ķermeniskie, kas veido vienotu veselumu.
Ir mums dzīvē pārliecības, kuras pat neapzināmies, ka tās pārvalda mūsu dzīvi, un kā nesanāk tās mainīt, tā nesanāk, jo pārliecību pašā saknē jau teikts- esmu pārliecināts, ka manā dzīvē citādāk nevar būt. Pačukstēšu priekšā- var gan!;)
Mentālie paterni iesēžas mūsos arī ķermeniski. Atpazīsim savējos caur divām pamatpieejām, caur praktisku izziņu un transformāciju, caur darbošanos individuāli+grupā.

Seminārā apvienota teorētisko zināšanu gūšana ar radošiem praktiskiem uzdevumiem, lai izziņa un tās rezultāti būtu pilnvērtīgāki un ilgtspējīgāki

Semināra izejas pozīcijasomatikas skatpunkts
cilvēks ir vienota sistēma, kurā pastāvīgi mijiedarbojas fiziskais ķermenis, jūtas un prāts.
Lai pilnībā realizētu savu potenciālu, un patiesi sajustu savu spēku,
iepazīsim visus šos resursus un veicināsim to sadarbību,
tā atverot, iepazīstot un attīstot savu individualitāti

Šis seminārs ir par mūsu pašu dzīves augstāku kvalitāti
caur sevis izzināšanu, pieņemšanu un maiņu- uz skaidrāku un apzinātāku atbildību,

pieņemot savas dzīves izvēles, pārvaldot un pieņemot pašam sevi,
tā uzlabojot arī attiecības ar apkārtējo pasauli

IMG_1502
DALĪBNIEKI
Šis ir ieteicams seminārs tiem, kas vēlas nonākt labākā kontaktā un saskaņā pašiem ar sevi (līdz ar to arī ar citiem), izzināt un pilnveidot savu būtību, saņemot spēku un iedvesmu dzīvot vēl pilnvērtīgāku dzīvi. Tāpat- vairāki dalībnieki kā vērtību šim kursam pieminējuši spēju izprast un vieglāk pieņemt ģimenes locekļus un kolēģus, tā veidojot veselīgākas un efektīvākas attiecības ģimenē un darbā

Iepriekšējo kursu dalībnieku atziņas

PASNIEDZ
Inese Ločmele, sertificēta franču psihoterapijas virziena “psiho-organiskā analīze” terapeite (šī pieeja pārstāv psihes un ķermeņa vienotības un mijiedarbes principu), MA psych.
Kopš 2001.gada regulāri padziļina zināšanas un pieredzi, piedaloties meistarklasēs un festivālos visā Eiropā, Inese Locmelepusgadu ‘2011 pavadīja Somijas sporta institūta Dejas un somatikas departamentā, intensīvi bagātinot savu pieredzi somatikā un dejas terapijā.
Kopš 2004.gada viņa pasniedz nodarbības un praktiskos pieredzes seminārus somatikas jomā- Kontaktimprovizāciju, Autentisko kustību (Authentic Movement), Stihiju deju un viesseminārus, kas skar augumu, radošumu, iekšējo brīvību, improvizāciju un noteikti- pašizziņu.
Dejas un personības kultūras centra ‘I-DEJAS MĀJA’ radītāja un saimniece.

DALĪBA
85€ piesakoties vismaz 1 nedēļu pirms semināra | vēlāk: 90€
Studējošiem jauniešiem un pieredzējušiem ‘ID kursa’ dalībniekiem -20% atlaide dalībai