reģistrēšanās&kontakti
Inese Ločmele | somatika[at]i-deja.lv | 29137826

Neefektīvo paternu (ieradumu) atpazīšana un transformēšana. Pārliecības, kas izgāž labos plānus. Līgumi, ko slēdzam ar sevi- mentālie un ķermeniskie, kas veido vienotu veselumu.
Ir mums dzīvē pārliecības, kuras pat neapzināmies, ka tās pārvalda mūsu dzīvi, un kā nesanāk tās mainīt, tā nesanāk, jo pārliecību pašā saknē jau teikts- esmu pārliecināts, ka manā dzīvē citādāk nevar būt. Pačukstēšu priekšā- var gan!;)
Mentālie paterni iesēžas mūsos arī ķermeniski. Atpazīsim savējos caur divām pamatpieejām, caur praktisku izziņu un transformāciju, caur darbošanos individuāli+grupā.

Seminārā apvienota teorētisko zināšanu gūšana ar radošiem praktiskiem uzdevumiem, lai izziņa un tās rezultāti būtu pilnvērtīgāki un ilgtspējīgāki

IMG_1502
DALĪBNIEKI
Šis ir ieteicams seminārs tiem, kas vēlas nonākt labākā kontaktā un saskaņā pašiem ar sevi (līdz ar to arī ar citiem), izzināt un pilnveidot savu būtību, saņemot spēku un iedvesmu dzīvot vēl pilnvērtīgāku dzīvi. Tāpat- vairāki dalībnieki kā vērtību šim kursam pieminējuši spēju izprast un vieglāk pieņemt ģimenes locekļus un kolēģus, tā veidojot veselīgākas un efektīvākas attiecības ģimenē un darbā

Iepriekšējo semināru dalībnieku atziņas