Laiks
pirmdiena, 30.11, 19:00-20:30
no decembra- trešdienas, 09.12 un 16.12 18:15-19:45
Jaunajā gadā trešdienās turpināsimno 06.01.2021
Telpa
zoom platforma
[saņemsiet arī ierakstu]
Pieteikšanās
Inese Ločmele | somatika[at]i-deja.lv | 29137826


kurss tiem, kas par daudz ‘galvā’, sadrumstalotajiem-
sevis sajušanai, izzināšanai, prāta nolaišanai ķermenī,
lai atkal sajustu sevi kā vienotu veselumu

Ne vienmēr varam ņemt dārgas individuālas sesijas, lai atgūtos no sadrumstalotības, trauksmes, dažnedažādiem pārdzīvojumiem, kas izsit no līdzsvara.
Šīs ir somatiskas terapijas sesijas, kurā jūs patstāvīgi palīdzēsiet auguma terapeites vadībā, lai nāktu un nonāktu ar savu uzmanību savās mājās- savā augumā kā vienotā veselumā. Saņemsiet arī instrumentus, ko ņemt līdzi lietošanā, un sesijas ierakstu arīdzan.
Durvis katru reizi būs citas:
16.11 | acis un kakls – ekrānu upuri, kam nepieciešama aprūpe, ko arī darīsim. Būs gana daudz nelielu uzdevumu, ko ņemt līdzi un lietot- gan šajā reizē, gan pārējās,
23.11 | prāta sazemēšana – kad jūtamies sašķīduši daudz sīkos gabaliņos, kad esam pārlietojuši prātu, kad vairs nekas nav saprotams un savācams un trauksme jau klauvē pie durvīm (cerams, vēl tikai ārdurvīm;), vēlams prātam dot atslodzi, to sazemējot, un viss (tiešām!) kļūst vienkāršāks, sastrebjamāks, mierīgāks un- radošumam parādās iespēja!
30.11 | krūtis un elpošana šajos elpu apgūtinošajos apstākļos,
trešdien, 09.12 | spranda – stresa galvaspilsēta ķermenī;),
trešdien, 16.12 | organiska drosme un atvēršanās – izzināsim, kā mēs katrs pa savam padarām sevi mazāku un vājāku, un atvērsim sev iespēju atklāt, kāda formāta drosme slēpjas aiz šīs baiļu formas.
Un turpināsim nākamā gada 6.janvārī, trešdienās, 18:15-19:45

Kā sesijas notiks
Sertificētas auguma psihoterapeites, Latvijā vienīgās Grinberg metodes un Stopping movement praktiķes Ineses Ločmeles vadībā mēs pievērsīsim sava prāta uzmanību ķermenim, veiksim dažādus praktiskus uzdevumus, ko varēsiet pielietot patstāvīgi. Būs arī kustības- no mazmazītiņām līdz turpat dejiskām un ar mūziku (Stopping Movement daļa).
Tas viss-
lai mēs arvien un atkal atgrieztos pie realitātes, ka esam viens vienots veselums savā augumā. Kad psihe to pieredz, tā kļūst mierīgāka, skaidrāka, pazūd sadrumstalotība, un mēs pieredzam tādu vienkāršu un īstu prieku- par savu eksistenci. Citi to sauc par harmoniju, citi par laimi, citi- par iemiesotību (embodiment), citi- par vienota veseluma izjūtu (wholesness)

Nepieciešamais

  • atvēlēta telpa un laiks sev pašam/pašai
  • gana labs interneta savienojums
  • ērtas drēbes ērtām kustībām
  • gana laba skaņa no datora vai austiņās

Dalība
50€ par 4 sesiju bloku, ja apmaksu veicat vienā maksājumā;
15€, ja maksājat par katru sesiju atsevišķi

Vada
Inese Ločmele, sertificēta auguma psihoterapeite (2009), Latvijā vienīgā Grinberg metodes un Stopping movement praktiķe.
Somatiku kopš 2001.gada apguvusi neskaitāmās meistarklasēs un festivālos visā Eiropā, bet padziļināti un detalizēti- studējot Somijā dejas un somatikas pedagoģiju, studējot Grinberg metodi.
Dejas un personības kultūras centra I-DEJAS MĀJA dibinātāja un saimniece (2009-2020).
MA psych

Atziņas
Pēc acu un kakla sesijas:
“Iness, liels paldies! Sajūta, ka pēc riktīgas masāžas :) Kas to būtu domājis”
Pēc prāta sazemēšanas sesijas:
“Jau desmitajā minūtē sev apsolīju tik ilgi vairs
nebadināt sevi ar ķermenisku un apzinātu kustību trūkumu!”
“Tik daudz laika esmu veltījusi psihoterapijā uzmanību vēršot uz psihi un jūtām… Un te- caur ķermeni, caur apzinātām kustībām bija sajūta, ka 1,5 stundā man notikušas 4-6 sesijas.

Mierīgs prāts un laimīgs ķermenis noslēgumā”

uz veselību ♡