fbpx

Intervija

“Lielā meistarība ir dzīvot šeit un tagad”, Pēteris Kļava

Cilvēkam dienā dzimst 85 tūkstoši domu! Tas ir haoss, kas neļauj būt laimīgam un realizēties. Vai nu prāts vada tevi, vai tu to izmanto gudrai dzīvei. (..) Ir milzīgs gandarījums, ja kaut uz vienu stundu izdodas pakļaut šos haotiskos prāta zirgus. Tas rada pozitīvās enerģijas šūnu, ko vari izmantot savas laimes veidošanā. (..) Lielā meistarība ir dzīvot šeit un tagad. Nekas tā neatņem enerģiju kā dzīvošana rītdienā vai pagātnē. (..)Patiesībā mēs nevaram izvairīties no pašapzināšanās dziļuma, nevaram izvairīties no attīstības. Jautājums tikai, cik ilgs laiks katram no mums tam ir nepieciešams.

Intervija ar Pēteri Kļavu (Una Ulme, žurnāls “OK!”, pārpublicēts kasjauns.lv)

Jautājums-atbilde | vai traumas maz dziedējamas psihoterapijā

Kādas sievietes jautājumi par psihoterapiju un deju/kustību terapiju
un Ineses Ločmeles, sertificētas (auguma) psihoterapeites atbildes
 

Mani interesē, vai ar deju nodarbībās ir iespēja arī dziedēt traumas?

Esmu konfrencē dzirdējusi ziņojumu, ka mūsu dvēseles traumas nav dziedējamas ar sesijām pie psihoterapeita, jo traumas ierakstās mūsu astrālajā ķermenī.

‘Ieklausīties savā ķermenī un pieskarties iekšējam potenciālam’ | intervija

“Mēs visi kustamies, pārsvarā savu ķermeni lietojot kā instrumentu, lai paveiktu konkrētas kustības, bet tajā ieklausoties ar somatikas, improvizācijas un citu pašizziņas metožu palīdzību, mēs varam sadzirdēt skaistumu, dziļumu un sajust patiesu mīlestību pret sevi un dzīvi.”
Intervija ar Inesi Upi (tagad Ločmeli) žurnālam ‘Una’ | septembris ’2011

deja, improvizācija un terapija | intervija

Sanitas Dukas intervijas ar Inesi Upi (tagad Ločmeli) izvilkums par līdzīgo un atšķirīgo dejā, improvizācijā un terapijā