Ķermeniskas terapeitiskas sesijas online
sertificētas auguma psihoterapeites vadībā.

Praktiski uzdevumi, ko ņemt līdzi un lietot patstāvīgi. Kustības- no mazmazītiņām līdz turpat dejiskām un mūzikas pavadībā (sMove!® daļa).
Un cauri visam- auguma apzināšanās un prāta sazemēšana (embodiment)

Laiks
online: 5.-26.aprīlis | 4 trešdienas, 18:15-19:30, zoom
[saņemsiet arī ierakstu, ko lietot vēl nedēļu]

PIETEIKŠANĀS & apmaksa
online: 1 sesija: 15€ | 4 sesiju kurss: 50€

Ne velti tās saucas ‘sesijas’, ne ‘nodarbības’- jo, principā, tās ir auguma psihoterapeites, Latvijā vienīgās Grinberg metodes™ un sMove!™ praktiķes, Ineses Upes, vadīta auguma terapija, auguma apzināšanās treniņš jeb Grinberg metodes sesijas, kas pieredzamas grupā.
Nāksim un nonāksim ar savu uzmanību savās mājās- savā augumā kā vienotā veselumā. Saņemsiet arī instrumentus, ko ņemt līdzi lietošanā

Kā sesijas notiek
4 trešdienas (5.-26.04) tiksimies online. Ineses vadībā, mēs pievērsīsim sava prāta uzmanību ķermenim, veiksim dažādus praktiskus uzdevumus, ko varēsim ņemt līdzi un pielietot patstāvīgi. Būs arī kustības- no mazmazītiņām līdz turpat dejiskām un ar mūziku (sMove! daļa).
Iepazīsim katru stihiju- kā tā pieredzama sevī, augumā, kā to balansēt vienā vai otrā virzienā. Un paralēli, caur praktisko pieredzi- augums kļūst arvien viengabalaināks, elastīgāks, apzinātāks, vieglāks, līdzsvarotāks, pieņemamāks, cienījamāks un …mīļāks.
N. B. šī nebūs Stihiju deja. Personīgie rituāli. Šis būs kas līdz šim nebijis- būs pirmizrāde ‘Kustība kā terapija’ ietvaros;) Esiet aicināti!

…sensenos laikos mēs uzskatījām, ka
sastāvam tik’ no 4 pamatelementiem,
tā rāda senā elementu tabula;)

Iedvesmai-
detalizētāk par stihijām

Atziņas
Man ļoti patīk visa šī darbošanās, jo gadiem neesmu ņēmusi savu ķermeni par pilnu (..) bet tagad jūtu uzlabošanos gan stājā, gan ejot, gan enerģija cita. Paldies Tev!

Tā patīk, ka nevajag prast dejot un neviens nelīdīs dvēselē. Sesijas ir tik foršas, vieglas un bez vērtējuma

Dikti jaudīga izvingrināšanās. Tāda plašuma sajūta!