Ik gadu iespējams iekļauties ilgspējīgajā ‘ID kursā’, kas notiek reizi gadā vairāku mēnešu garumā. Te minēti daži no iemesliem, ko pieminējuši kursa dalībnieki- kādēļ tie vēlas kursā piedalīties

„Skaidrāk apzināties savus mērķus un saprast virzību uz tiem, gūt jaunu iedvesmu, enerģiju un drosmi vadīt savu dzīvi”

„iemācīties saprast, ko gribu”

„Vēlos iemīlēt un pieņemt sevi, pārvarēt zemo pašapziņu, mācīties atvērties pasaulei un uzlabot savas saziņas prasmes”

„Padziļināt sevis iepazīšanu, apzinātāk analizējot savu rīcību, prast ieklausīties savās sajūtās un saprast likumsakarības starp savu prātu un ķermeni”

„Skaidrāk redzēt un apzināties savu vietu pasaulē, prast paraudzīties uz sevi, savu dzīvi no malas, dzīvot mērķtiecīgāk un kvalitatīvāk, saprotot savas prioritātes un dzīvojot saskaņā ar tām”

„Kaut ko es acīmredzot nespēju sadzirdēt un saklausīt sevī, kas pēdējā laikā pat rosinājis ilgstošu un neizskaidrojamu fizisko neveselību”

„Gribas atgūt vai atrast no jauna savu radošo domu, plūsmu ķermenī un pozitīvo spontanitāti”

„Izprast sevi, iemācīties dzīvot haroniskāku, piepildītāku un iespaidiem bagātāku dzīvi”

„Ir sajūta, ka patiešām- notikumi vada mani, nevis es notikumus”

„Man ir idejas, domas, koncepti, vērtības- bet trūkst vienotas atskaites sistēmas, kā tajos noorientēties”

„Pirmkārt, es vēlos dot sev to greznību – laiku, vietu un rāmi, kurā padomāt par savām domām, sajūtām, rīcību cēloņiem un sekām. Izjūtot iekšēju nemieru un neizprotot tā cēloņus, es visbiežāk sev saku: padomāšu par to citreiz, kaut kur kalnos, jo tagad taču man ir jāpastrādā, jāpaskrien, jāaiziet uz ballīti. Mans mērķis ir pārtraukt šīs atrunas un sākt domāt tūlīt”

„Negribu gan, lai tā izklausās pēc tukšas ziņkārības- es noteikti neesmu cilvēks, kas izmēģina visas žurnālos aprakstītās “iekšējā līdzsvara” sasniegšanas tehnikas pēc kārtas, jo negribu, lai ar virspusējiem pastāstiem mana vērtību orientieru sistēma tiktu sajaukta vēl vairāk. Tieši tādeļ manu uzmanību piesaistīja ID kurss- ar savu secīgo struktūru un pamatīgās, ilglaicīgas iedziļināšanās solījumu”

„Īpaši mani intriģē ideja virzīties uz sevis izpratni caur auguma apzināšanos. Jo tas taču ir skaidrs, ka tad, kad ķermenis ir atpūties, laimīgs un vesels, tad arī prāts ir priecīgāks. Gribu vairāk iedziļināties somatikas konceptā un tehnikās, lai ar ķermeņa palīdzību meklētu atslēdziņas uz sevis izprašanu un galu galā arī sevis vadīšanu”

„Vēl viens interesants aspekts ir radošā domāšana- vēlos izpētīt tās plašāko pielietojumu ārpus stereotipiskā lauciņa māksla/mūzika. Kā radošums būtu apvienojams ar zinātni, un vai tas var man palīdzēt uzrakstīt galadarbu manās studijās?”

 

ID kurss

 

atgriezties uz ‘ID kursa’ aprakstu