Kontakti
Inese Ločmele | somatika[at]i-deja.lv | 29137826

Dzīvesspēka kurss– praktiskie pieredzes semināri iekšējam spēkam,
noturībai pret dzīves ievainojumiem un dzīves uzplaukšanai.
Skats no somatikas skatpunkta, sertificētas auguma psihoterapeites vadībā.
Izzināsim un apgūsim vispusīgas rūpes ilgtspējīgam dzīvesspēkam/resiliencei par godu.
Semināros apvienota teorētisko zināšanu gūšana
ar radošiem praktiskiem uzdevumiem,
lai izziņa un tās rezultāti būtu pilnvērtīgāki un ilgtspējīgāki

28.11.2021 | Dzīvesspēks, tā definējums un praktiska pieredzēšana savā dzīvē.

11.12.2021 |  Emocionālā inteliģence, brīvība un atbildība. Elpošanas nozīmīgā loma savas organisma enerģijas pārvaldīšanā.
Emocionālā inteliģence- kas ar to domāts? Kā sevi pārvaldīt veselīgi, lai dzīve būtu vieglāka gan sev, gan citiem ar mums saistītajiem? Kā atpazīt jūtas. Priekš kam īsti tās ir vajadzīgas, kā tās ir noderīgas.
“Elpošana ir stibiņa, ar ko pārvaldīt pūķi” (Austrumu gudrība) jeb praktiski- kā pārvaldot savu elpošanu mēs varam pārvaldīt savu jūtu intensitāti un vērst situācijas veselīgākās gultnēs.
Iepazīstot sevi caur šīm tēmām, iespējams, vieglāk būs pieņemt arī citus

08.01.2022 | Mana iedzimtā būtība. Tās izzināšana, iepazīšana, lai spētu to atpazīt, cienīt, aprūpēt un būt savā spēkā. Pamatpotenciāls un aktuālais potenciāls.
Aizsardzību paterni kā bloki augumā

12.02.2022 | Iekšējais kritiķis un citi mentālie laimes zagļi.
Kā medus podā neiemest darvas piciņu. Vai vismaz, kā to laicīgi izcelt un tādējādi ļaut sev rīkoties, gūt panākumus un …gandarījumu, enerģijas pieplūdumu un iekšējo spēcinājumu, kas tam seko- motivāciju turpināt vēl

12.03.2022 | Balanss. Harmonijas, laimes un apmierinātības izjūta uzrodas tad, kad esam uz mirkli balansā. Praktiski izzināsim un apzināsimies ceļus uz to. Stabila homeostāze dabā īsti nepastāv- balanss ir dinamisks; kā ar to sadejot zinoši un biežāk ļaut sev nokļūt harmonijas, laimes, apmierinātības izjūtā, ko tas sniedz

Atgriezties
uz Dzīvesspēka kursa
aprakstu