Sertificēta auguma psihoterapeite, Baltijā vienīgā Grinberg metodes praktiķe,
Inese Ločmele, met sev radošu izaicinājumu un 2021.gadu pasludina par ĶEIZARGADU

Ko tas nozīmē?
Inese šogad īpaši vēlas strādāt ar māmiņām, kam bērni dzimuši ķeizargriezienā, fokusējoties uz ķeizargrieziena rētām, tā palīdzot izstrādāt dzemdību traumu, rētā iekapsulēto sāpi, un tādējādi atļaujot atgūt savu dabīgo fizisko un emocionālo spēku un, ne mazāk svarīgi- pašpaļaušanos

2020.gada noslēgumā tika veikta pirmā izloze ķeizariņu mammām, kuras pieteicās uz 2 auguma terapijas sesijām. Laimīgā māmiņa, kura saņem tās par brīvu, ir Līga Gai… (konfidencialitāte neļauj rakstīt tālāk).
Šādi konkursiņi būs vēl, tāpēc vnk ņemiet un piesakiet savu interesi, rakstot uz somatika@i-deja.lv

Kādas klientes teiktais: “Lai gan pieredze ir jau salīdzinoši sena (6 gadi), es joprojām jūtos enerģētiski pārgriezta, nejūtu, ka manī cirkulētu enerģija fiziskā un enerģētiskā līmenī.
Auguma terapija ir par vienota veseluma izjūtas atgūšanu, kas ir organiskā dzīvesspēka avots

Raksts par ķeizargrieziena būtību

Ko saņem izložu veiksminieces?
2 auguma terapijas sesijas vienā dienā-
savstarpēji norunātā laikā- piektdienā vai sestdienā,
auguma terapijas studijā Kuldīgas vecpilsētā, Skolas ielā 1, 3. stāvā.
Šīs dāvanas (iepazīšanās sesijas + darba sesijas) kopsumma ir 30 + 70 = 100€

Kā tas notiks un uz ko gatavoties?
A
Terapeite izjautā ķeizarmammu par dzemdībās piedzīvoto, lai gan gūtu priekštatu par pieredzi, gan atsvaidzinātu klientei izstrādājamo tēmu. Tam seko fiziskā Grinberg metodes sesija, kuras pamatā ir mācīšanās process par to, kā transformēt fizisko un/vai emocionālo sāpi, balstoties uz elpošanas un atslābināšanās darbu,
B
~1,5h sesija notiek klientei esot atģērbtai līdz apakšveļai. Terapeite fiziski strādā ar ķeizargrieziena rētas vietu. Kliente ir iesaistīta procesā- šis ir kopdarbs, kurā ārējo darbu dara terapeite, iekšējo- kliente pati, ar terapeites atbalstu.
C
Šī ir intensīva pieeja- nodrošiniet sev vietu un laiku, kur atpūsties starp sesijām (~3h), ņemot vērā, ka pašizjūta pēc sesijas nav paredzama- tā var būt no dziļām skumjām (kam būtu vērts ļaut notikt) līdz neticamam enerģijas un dzīvesprieka pieplūdumam. Un tikpat labi, var būt arī, ka vienkārši varēsiet baudīt šarmanto Kuldīgu, viegli piedzīvojot un organiski pārstrādājot sesijās veikto transformācijas procesu.
D
“Brīdinu, ka ar 2 sesijām var nepietikt procesu noslēgt. Darīšu to labāko no savas puses, lai uz atvadām pēc 2. sesijas ķeizarmamma justos optimāli balansā, bet jāatzīst, ka daudz kas atkarīgs no kopsadarbības procesa, kas nav prognozējams pirms mūsu tikšanās- kādai var būt pietiekoši ar 4 sesijām, kādai vēl nepietiek ar 17,” Inese Ločmele
E
Ja būs gan nepieciešamība, gan vēlēšanās, mēs varēsim tikšanās turpināt-
vai nu tiekoties Kuldīgas studijā piektdienās vai sestdienās, vai- online terapijas sesijās.
Iepazīšanās sesijas maksa ir 30€ | darba sesija- 70€
F
Bet, iespējams, gribēsiet patstāvīgi, caur kustību, auguma apzināšanos un pat terapeitisku deju ar šo strādāt, palīgā ņemot Somatikas sesijas online | kustība kā terapija (dalība: 12,5€- 15€)
Citiem vārdiem- ir varianti!;)

Par Inesi Ločmeli detalizētāk
Raksts par ķeizargrieziena būtību

Tiekamies, izstrādājam, dzīvojam balansēti tālāk!
sertificēta auguma psihoterapeite, Baltijā vienīgā Grinberg metodes praktiķe
Inese Ločmele | somatika@i-deja.lv | 29137826