Grinberg metodes oficiālās uzrunas tulkojums
learning to be well ~ mācīšanās būt veselībā

Mūsu sadarbības iespējamie mērķi
Iespējams, interesējaties par šo metodi, jo jums ir kādas sāpes vai kādas citas fiziskas problēmas.
Šo sesiju mērķis ir atbalstīt jūs izmaiņu sasniegšanas procesā.

Grinberg metodoloģija cilvēka fizisko stāvokli skata kā rezultātu tam,

 • kā mēs pielietojam dažādus atkārtotus ieradumus (paternus) un
 • kā esam iemācījušies reaģēt uz sāpēm un bailēm.

Tas, visbiežāk, noved pie tā, ka augums nav vairs pilnībā spējīgs pielietot savu dabīgo spēju atjaunoties un atgūt labsajūtu. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, process būs fokusēts uz atbrīvošanos no neveselīgajiem paterniem (unlearning) un (relearning) zināšanu atgūšanu par to, kā ļaut augumam sadziedēt pašam sevi.

Sākumā mēs kopīgi definējam jūsu mērķi.
Virsmērķis visa procesa laikā ir mācīties paaugstināt jūsu elpošanas, atslābināšanās, iekšējā klusuma kvalitāti, un ne mazāk būtiski- savu vajadzību apzināšanos. Jūs mācīsieties transformēt sāpju pieredzi un spēju būt mierīgam un pēc iespējas atslābinātam baiļu laikā. Procesa laikā izzināsiet arī, kā pārtraukt dažāda veida liekas piepūles, ko turat savā ķermenī.

Somatika 3in1

Visa uzskaitītā mērķis ir paaugstināt jūsu auguma apzinātību (body attention), kopā ar to tiek veicināta arī vitalitāte un koncentrēšanās spējas, uzlabojas gremošanas sistēmas un miega kvalitāte, tā uzlabojot jūsu labsajūtu kopumā. Jūs iemācīsieties atvērt ķermeņa enerģijas avotus, par kuru eksistenci jūsu augumā varbūt neapzinājāties.

Procesā ir apvienots pieskāriens, kustība un verbāli doti/sniegti uzdevumi. Ķermeņa un prāta apvienošana šai mācību procesā ved pie ilgtspējīgiem rezultātiem.

Jo vairāk ieguldat, jo vairāk saņemat
Process ir balstīts uz mūsu sadarbību, kas nozīmē, ka jūsu aktīvai iekļautībai ir būtiska loma veiksmīga rezultāta sasniegšanai.

  • Iesākumā- sniedziet sev labākos apstākļus, lai saņemtu maksimumu no sesijas: nāciet, esot gatavībā aktīvi iekļauties procesā, neēdiet smagu ēdienu pirms sesijas un visbūtiskākais- ieplānojiet nedaudz laika sev pirms un pēc sesijas,
  • jo vairāk jūs pievērsīsiet uzmanību savam augumam starp sesijām un dalīsies ar mani par to, jo straujāk pieaugs jūsu auguma apzinātība un sesijas būs labāk adaptētas jūsu individuālajam procesam. Novērojiet būtiskas izmaiņas fiziskajā stāvoklī, miega režīmā un kvalitātē, apetītē, gremošanas sistēmas darbībā, vitalitātē, utml.,
  • lai spēcinātu katras sesijas rezultātu un procesu kopumā, integrējiet sesijā iegūtās zināšanas un pieredzi ikdienas dzīvē.

Cik ilgs ir process un vai man tas der?

 • Vienas sesijas ilgums ir 80 minūtes.
 • Lai arī procesa sesiju daudzumu nav iespējams noteikt, tomēr ievērojamas izmaiņas ir gaidāmas jau pirmo 8 sesiju laikā. Procesa ilgumu ietekmē daudz faktoru: problēmas ilgums, biežums un smagums līdz šim, cik tas ir iesakņojies jūsu ķermenī, kā arī- daudz atkarīgs no jūsu vecuma un iesaistītības procesā.
 • Ja pirmo 8 sesiju laikā nav būtisku izmaiņu, mēs pārrunāsim jūsu procesa turpināšanu. Pasliktināšanās gadījumā stingri iesakām konsultēties ar savu ārstu.
 • Kā jebkas dzīvē, ne viss der visiem. Jebkurā procesa posmā, ja nu saprotat, ka process nesaskan ar jūsu gaidām, mēs varam to pārrunāt un mainīt, vai pat to pārtraukt

Atsauce par Grinberg metodi
Tā ir metodoloģija, kas skar apzināšanos, un māca, izmantojot uzmanības paplašināšanu un fokusēšanu. Tā nav dziedināšanas, alternatīvās medicīnas, masāžas terapijas metode un neiekļaujas palīdzošo profesiju skaitā. Tā nav domāta cilvēkiem dzīvībai bīstamās situācijās, smagi slimiem un psihiatrijas uzskaitē esošiem cilvēkiem. Šī metode nav paredzēta būt par medicīniskas ārstēšanas aizvietotāju. Tā nav pamatota kādā ideoloģijā vai mistiskos skaidrojumos un nepieprasa kādu noteiktu dzīvesveidu.

Jebkuras jūsu ārsta izrakstītās zāles nepieciešams turpināt lietot tieši tā, kā ārsts jums to izrakstījis un par jebkādām izmaiņām zāļu lietošanā, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

Jūsu pēdu apskate un pieskaršanās tām (pēdu analīze/ foot analysis) ir instruments, ar kā palīdzību tiek noteikts jūsu procesa mērķis un piemērots konkrēti jums. Tā nav ne medicīniska, ne psiholoģiska diagnoze un tā neaizvieto jums iespējami iepriekš dotās diagnozes. Jebkurā gadījumā, ja problēma ir neskaidra, iesakām jums noteikt tās diagnozi pirms Grinberg metodes procesa uzsākšanas