Ķermeniskas terapeitiskas sesijas grupā
sertificētas auguma psihoterapeites vadībā.

Praktiski uzdevumi, ko ņemt līdzi un lietot patstāvīgi. Kustības- no mazmazītiņām līdz turpat dejiskām un mūzikas pavadībā (sMove! daļa).
Un cauri visam- auguma apzināšanās un prāta sazemēšana (embodiment)


Laiks
VASARĀ baudām dabu… online sesijas nenotiek
iespējams iegādāties ierakstus
…bet tā tas notika ik nedēļu vakaros
un iespējams iekļauties
jebkurā sesijā

Telpa
zoom platforma
[saņemsiet arī ierakstu, ko lietot vēl nedēļu]
PIETEIKŠANĀS & apmaksa

Iekļauties iespējams jebkurā sesijā- esiet aicināti!

Ne velti tās saucas ‘sesijas’, ne ‘nodarbības’- jo, principā, tās ir auguma psihoterapeites Ineses Upes vadīta auguma terapija, auguma apzināšanās treniņš jeb Grinberg metodes sesijas, kas pieredzamas grupā.
Nāksim un nonāksim ar savu uzmanību savās mājās- savā augumā kā vienotā veselumā. Saņemsiet arī instrumentus, ko ņemt līdzi lietošanā, un sesijas ierakstu arīdzan

*

Sesijas iespējams pieredzēt arī klātienē Rīgā

Kā sesijas notiks
Sertificētas auguma psihoterapeites, Latvijā vienīgās Grinberg metodes™ un sMove!™ praktiķes Ineses Upes vadībā, mēs pievērsīsim sava prāta uzmanību ķermenim, veiksim dažādus praktiskus uzdevumus, ko varēsim pielietot patstāvīgi. Būs arī kustības- no mazmazītiņām līdz turpat dejiskām un ar mūziku (sMove! daļa).
Tas viss-
lai mēs arvien un atkal atgrieztos pie realitātes, ka esam viens vienots veselums savā augumā. Kad psihe to pieredz, tā kļūst mierīgāka, skaidrāka, pazūd sadrumstalotība, un mēs pieredzam tādu vienkāršu un īstu prieku- par savu eksistenci. Citi to sauc par harmoniju, citi par laimi, citi- par iemiesotību (embodiment), citi- par vienota veseluma izjūtu (wholeness)

Tēmas, kas bijušas un noteikti vēl atgriezīsies:
Daudzu skrejošo domu apklusināšana, prāta sazemēšana – kad jūtamies sašķīduši daudz sīkos gabaliņos, kad esam pārlietojuši prātu, kad vairs nekas nav saprotams un savācams un trauksme jau klauvē pie durvīm (cerams, vēl tikai ārdurvīm;), vēlams prātam dot atslodzi, to sazemējot, un viss (tiešām!) kļūst vienkāršāks, sastrebjamāks, mierīgāks un- radošumam parādās iespēja! Pašapziņas sajūta ķermenī. Acis un kakls – ekrānu upuri, kam nepieciešama īpaša aprūpe. Krūtis un elpošana, pleci un spranda – stresa epicentrs ķermenī;), organiska drosme un atvēršanās – izzinājām, kā mēs katrs pa savam padarām sevi mazāku un vājāku, un atvērsim sev iespēju atklāt, kāda formāta drosme slēpjas aiz šīs baiļu formas, tēma: no dusmām līdz nekā negribēšanai- aktīvās enerģijas kustināšana augumā, iegurņa dārgumi, sazemēšanās lielpilsēta, vēders– pārstrādes lielpilsēta organismā- tur sagremojam gan ēdienu, gan informāciju, gan arī jūtas, pasivitātes labumi. Savas balss spēks– lai mūs dzird, sadzird un arī ieklausās, ko sakām. Savas ass, vertikāles atrašana un smalka sajušana. Kad tas kaut uz mirkli ir notverts, mūsos ir spēka un viegluma izjūta, ir skaidrība un miers. Kā katrā sesijā- izmēģināsim vairākas prakses, ko pielietot ikdienā

Kādas regulārās dalībnieces atziņas:
“Pirmkārt, iespēja būt apzinātā kustībā, elpošanā ierastā laikā.
Patīk gan sākuma vingrinājumi- tie nav sarežģīti,
un tiek iedota pareiza to lietošana jeb mērķis, kam tas vislabāk varētu palīdzēt.
Ikdienā ik pa brīdim kādu izpildu.
Savukārt mūzika un deja- tas ir kā emocionāls turpinājums.

Jūtos pozitīvāka, dažkārt uzrodas svaiga enerģija.
Arī neklātienē var ar sevi pastrādāt- tā ir daudz labāk, nekā gaidīt uz nākamo nodarbību”

Nepieciešamais

  • atvēlēta telpa un laiks sev pašam/pašai
  • gana labs interneta savienojums
  • ērtas drēbes ērtām kustībām
  • gana laba skaņa no datora vai austiņās

*

Vada
Inese Upe, sertificēta auguma psihoterapeite (2009), Latvijā vienīgā Grinberg metodes™ un sMove!™ praktiķe.
Somatiku kopš 2001.gada apguvusi neskaitāmās meistarklasēs un festivālos visā Eiropā, bet padziļināti un detalizēti- studējot Somijā dejas un somatikas pedagoģiju un Austrijā un Spānijā studējot Grinberg metodi.
Dejas un personības kultūras centra I-DEJAS MĀJA dibinātāja un saimniece (2009-2020).
MA psych

Atziņas
Mīļš paldies par acu sesiju. Ļoti vērtīgi padomi un vingrojumi. Neskatoties uz to, ka dejoju un jogoju, caur tavām kustībām es vienmēr atklāju savu ķermeni no jauna.
Enerģija cirkulē. Smadzenes darbojas. Acis nevērtē

Ginta Schindler, Argentīnas tango pasniedzēja Vācijā

“Tik daudz laika esmu veltījusi psihoterapijā uzmanību vēršot uz psihi un jūtām…
Un te- caur ķermeni, caur apzinātām kustībām bija sajūta,
ka 1 stundā man notikušas 4-6 sesijas.
Mierīgs prāts un laimīgs ķermenis noslēgumā”

“Patiess laiks sev. Iepazīt sevi, uzticēties sev un savam ķermenim”

Tagad pa daudz visa kā visās jomās un pa maz stundu diennaktī. šīs nodarbības ļoti palīdz palikt ķermenī un pie vesela saprāta. Ķermenis ir pateicīgs, labi izguļas, atceras biežāk dziļāk elpot un pleci jūtami ir nolaidušies, es labāk izjūtu ķermeņa robežas un saturu

Rūpes par ķermeni, disciplinētība, siltums dvēselē, iziešana no komforta zonas, muskuļu, locītavu, skeleta ieeļļošana- elastības atjaunošana. PRIEKS BŪT un kustēt dejojot!

Izkustēšanās, laiks sev un savam ķermenim.
Iespēja un laiks ieklausīties, kas notiek organismā

Miers, izkustēšanās, līdzsvarota un viegla noskaņa, stresa atlaišana

Vērtīga sevis pieredzēšanas pieredze un iespēja dziļi pabūt ar sevi,
arī pamodināt un izstrādāt konkrētas jūtas

Vispār esmu ļoti pateicīga par šīm nodarbībām un nevaru saprast, kāpēc tik ilgu laiku nodarbojos ar “beigta zirga elpināšanu” nevis rūpēm par sevi”

Man tā ir iespēja izkustēties un arī aizdomāties par sevi un procesiem manī

” Paldies, ir prieks un pacilāta sajūta (uzreiz pēc sesijas), šķiet varu visu mierā paveikt”


Man patika izbaudīt visus vingrinājumus, patika tā dīvaini saraustīti kustēties mūzikas ritmā (sMove!). Kakls ir palicis plastiskāks, nenoliedzami! Un, beigu meditācijā sajutu jaunu kustību- šķita, ka krūšu kurvis cilājas no krūtīm uz augšu, it kā tur būtu kādas eņģes ieliktas. Laba sajūta, katrā ziņā!
Turpat vai osteopātija, bet patstāvīgi pieredzama Ineses gudrā vadībā. Un tā patstāvīgā pieredzēšana dod spēku un paļāvību, ka es pati ar to (savu problēmu) varu tikt galā

Gribu turpināt, jo pēcgarša pēc nodarbībām ir laba.
Jūtos transformējusies

uz veselību ♡